Kněžice

Company Profile

 

Staráme se o památky - Obnova památek

 

Pracujeme kvalitně, ale nikoli draze; rychle, přesto maximálně citlivě.

 

Společnost ARCHATT PAMÁTKY spol. s r.o. vznikla v roce 1995 organizačním osamostatněním třebíčského střediska brněnské řemeslné huti ARCHATT, s.r.o. Od samého počátku se jednatelé zájmově soustředili na oblast památkové péče, postupem doby se stalo provádění obnovy historických a památkově chráněných objektů převažující a dnes již zcela dominantní činností firmy. Působení společnosti se neomezuje pouze na západomoravský region, nýbrž realizuje své špičkové organizační a řemeslné schopnosti na celém území Čech, Moravy a Slezska. V Třebíči firma disponuje kvalitním administrativním zázemím ve vlastním zámečku z roku 1858 s poetickým názvem „Zlatý beránek", dále pak navazujícími dílenskými a skladovacími prostory v areálu místní kdysi tradiční firmy „Stavitelství Dominik Herzán a synové" a v neposlední řadě dostatečnou kapacitou strojového, stavebního a dopravního vybavení. Největším „pokladem" společnosti jsou však její odpovědní a zruční pracovníci v oboru klasického zednictví, tesařství, truhlářství a restaurátorství a kolektiv spolehlivých a kreativních pracovníků úseku technického a ekonomického.

 

Stavíme pro život - Novostavby a stavby na klíč

 

Ekonomická výstavba, ekonomický provoz, poctivost tradičních materiálů.

 

Za 15 let své exitence jsme se mnohokrát zhostili výstavby nových budov s výsledky, které nás přivedli k otevření divize pro novostavby.

Chtěli jsme vyjít vstříc těm, kteří touží bydlet v novém rodinném domě, s nízkými náklady na stavbu i následný provoz. Naše ekonomické stavby důvěřují tradičním a praxí ověřeným materiálům.

Máme také bohaté zkušenosti s dalšími novostavbami. Mezi nimi např. školky, činžovní domy ad.

 

Teplo a estetika - Zelená úsporám

 

Péče, jakou věnujeme památkám, patří i Vašemu bydlení.

 

Jsme certifikovaným dodavatelem zateplovacích prací a systémů. Klademe důraz na nízkou cenu, trvanlivost výsledku, rychlost a estetiku. Po naší práci Vám zůstavá realizované dílo, dlouholetá záruka a čisté a uklizené prostředí.