Home Kontakt

Kontakt

ARCHATT PAMÁTKY spol. s r.o.
SÍDLO:
Mladých Běchovic 2
190 11 Praha 9
IČ: 607 53 013
DIČ: CZ60753013

PROVOZOVNA:


Lidé:

František Joura
jednatel, majitel společnosti
e-mail: f.joura@archatt-pamatky.cz
tel.: 568 847 411

Ing. Ondřej Vrba
jednatel, ředitel
e-mail: o.vrba@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 607

Ing. Nikolas Hykolli
jednatel, hlavní stavbyvedoucí
e-mail: n.hykolli@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 621

Mgr. Adam Joura
jednatel, obchod, investice a personalistika
e-mail: a.joura@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 641

Ing. Stanislav Štork
hlavní stavbyvedoucí
e-mail: s.stork@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 618

Zdeněk Suchánek
stavbyvedoucí
e-mail: z.suchanek@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 610

Lubomír Pavloň
stavbyvedoucí
e-mail: l.pavlon@archatt-pamatky.cz
tel.: 705 210 148

Jan Šalomoun
stavbyvedoucí
e-mail: j.salomoun@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 603

Jaroslav Šlouf
stavbyvedoucí
e-mail: j.slouf@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 608

Karel Makovička
Rozpočtář
e-mail: k.makovicka@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 617

Miloslav Vávra
Správa majeku
e-mail: m.vavra@archatt-pamatky.cz
tel.: 727 929 220

Eva Mandátová
mzdové účetnictví
e-mail: e.mandatova@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 613

Radek Zoňa
vedoucí zámečnické dílny
e-mail: r.zona@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 604

Aleš Chalupa
vedoucí truhlárny
e-mail: a.chalupa@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 619

Pavel Chalupa
mistr truhlárny
e-mail: chalupapavel@centrum.cz
tel.: 724 651 616

Veronika Martaus
manažerka truhlárny
e-mail: v.martaus@archatt-pamatky.cz
tel.: 724 651 620